Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

VINDA to połączenie kawiarni, lunch baru i klimatycznego miejsca na zamknięte imprezy. Naszą kulinarną specjalnością są vitalne koktajle, zwane też bombami energetycznymi, lekkie sałatki, naleśniki w wielu smakach i desery własnego wypieku. Od niedawna proponujemy także bardziej wyszukane dania główne i makarony. W VINDZIE można oczywiście wypić wyborną kawę w wielu wariantach, świeżo wyciskane soki, wyselekcjonowane piwa butelkowe i wina oraz inne alkohole.

Wnętrze lokalu nawiązuje aranżacją do tradycji prawie stuletniego budynku, który służył pierwotnie jako fabryka mebli. Loftowy wystrój został przełamany modernistycznymi elementami jak bar, umywalki czy dizajnerskie krzesła i sofy. Całość dopełnia wykorzystanie towarowej windy, która została odnowiona i służy na co dzień jako kameralna salka, stając się jednocześnie inspiracją dla nazwy lokalu.

Dla grup 4-10 osób przygotowano oddzielne, klimatyzowane pomieszczenie z rzutnikiem i ekranem, które może służyć do kameralnych szkoleń, prezentacji, rekrutacji czy nieformalnych spotkań.

Serdecznie zapraszamy biznesowo, wieczorowo, z przyjaciółmi i z dziećmi!

Dowiedz się więcej o naszych pysznych promocjach i ciekawostkach na facebook